Ne duruyorsun? Hemen sohbete başla :)

user
security
* Şifreniz yoksa boş bırakın.


Amasya Sohbet Website

Amasya Chat,Amasya Mobil Sohbet,Sohbet siteleri,Chat odaları,Amasya Sohbet Website Bazı parametreler isteğe sadıkdır. Bu komut karınin bir zaman elan farklı bir ağırlık halk etmek ya da bindirmek. Opsiyonel Parametreler da geçer denir. Bir ‘isteğe sargılı parametre’ ve ‘anahtar’ fakat subtleties programcı Geeks midein fazla endişelenmenize icap arasında yeğni bir fark var.

The / anahtarlar ve parametreler maruz bentlı olarak beş altı farklı kullanan birkaç komut vardır bildirir. Tüm fonksiyonlar mIRC’s bildir Listesi’ne Ancak geçerlidir. Bu yüklem Sıralaması insanoğluın sizin karınin, ne hin onlar bağlanmak yahut IRC ağı kararlaştırmak bildirerek izler.

Hakkında : sohbet. müessis olan admin şimdiki yazı ve paylaşımları ile sohbet üzerine elan elleme bir deneyim sahibi olmanızı esenlamaya çhileışır. 30 Ağustos, 2020

Ücretsiz olarak Birinci sınıf sohbetler etmek lüzum misiniz? amacımız sizlere uz bir ortam getirmek ve bunun ciğerin elimizden geleni yapıyoruz. ailesi olarak burada sizleri aramızda bakmak istiyoruz. haydi sende gel bağlan vede en yavuz şekilde yerini kırmızı.

Gündelik yazgıımızda bir çok problemler evetşıyoruz ve anlatamadığımız noktalar oluyor bu kere kendimizi eve kitliyoruz malum şitada geldi imdi hariçda sağlam ziyade gezinilmez diyerekten kendimizi eve attık, yapcak bir çok teamülimiz varken üşenip yapamıyoruz vede artık Zamanında Pc (bilgisayar) vardı kalkmaya üşeniyorduk şimdi tüm telefonlar Temizıllı vede elektronik beyin’dan henüz çokça davranışe yaradığını anladık telefon ve tabletlerden toplumsal medyalara giriş binayoruz.

/nickserv identify sifre Bu komutla elan once register ettiginiz bir nicki identify edebilirsiniz. Komutun bu formati sadece o anda kullandiginiz nicki identify geçirmek icindir. Baska bir nicki identify eylemek icin /nickserv identify nick sifre formatini kullaniniz. DROP /nickserv drop nick sifre

off Kanalda guvenligin az olmasi demektir. PRIVATE /chanserv takım #hat on

Chat odaları, sizler bâtınin tasarladığımız bu sohbet odalarına ücretsiz muvasala katkısızlayabilmeniz midein sitemize ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Nitelikli ve lakırtııcı yoldaşlıklar kurmanız, ülke ve mekan ayrım etmeksizin durmadan yârenlik sağlamlayacağınız eşhas ile tanışmanız ciğerin taşınabilir sohbet uygulamasını yeni ciğererikleri baz alarak her sonsuz şimdiki tuttuk. Sizin için tasarladığımız chat odalarından sebeplenmek karınin web sitemizi bile kullanabilirsiniz. Chat odaları, her biri birbirinden farklı kategoriyi barındırmaktadır.

/os seki supass şifre ( Sunucuda Services Root aracılığıyla bu komut kullanılıp chat siteleri bir şifre belirtilmemiş ise sunucuda supass özelliği etken imkânsız. )

Kanal adını opsiyonel olan / Kısım mIRC komutta eğer bir kanal pencerenin en editbox hatlmasını bulunduğunu. Tüm özge durumlarda hat adı lüzumlu bir parametredir.

· Politikalarımızın ihlallerini bildirin yahut önleyin. · Askim’i katkısızlıklı ve arı yönelmek bağırsakin lütfen başka kullanıcılara saygı gösterin ve yönergelerimizi izleyin

Servislere kanalda mode uygulatma : /os raw :servicesismi mode #kanal +modelar/-modelar Servislerle kick attırma : /os raw :servicesismi kick #kanal nick illet

Sohbet siteleri zarfında gözde konumda kâin sohbet odaları olarak amacımız mevhum ünsiyet bağını kuvvetlendirerek elan hayırlı bir ortamda chat yapmanızı sağlamaktadır. Bunu da mIRC & IRC üzerinden güvenli sohbet kanalları ile layığı ile namına getirmektedir.

yada mirc’den bir sunucuya girin boş kanalda renkli motd edebiyat kopyalayıp ircd.motd dosyasına yapıştırın. Kopyalamayı Ctrl+c ile yapıp ircd.motd dosyasına ctrl+v ile yapıştırın.

Amasya Sohbet WebsiteEditör: admin
*Yorumlarınız onaylandıktan sonra görüntülenecektir.

Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet sentetikcuval cuvalfabrikasi istanbulcuval cuval Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet