Ne duruyorsun? Hemen sohbete başla :)

user
security
* Şifreniz yoksa boş bırakın.


Ankara Sohbet Ankara Chat

Ankara Sohbet Ankara Chat  Bir telefonla gönül belası meyanğı ile iletişime geçebilir ve dilediğiniz denli işşabilirsiniz. Sizi yüzlü yüzlü dinleyecek ve hemen olmadığınız hissettirecektir.

all Kanalda herhangi bir aop ve evet sopun kendine karsi konmus banlari acmak icin me komutunu kullanabilirler. All komutunu ise soplar ve founder tum banlari acmak icin kullanirlar. COUNT /chanserv count #kanal Komutu aop ve uzeri kullanabilir. Kanaldaki op durumunu ve akick durumunu gormek icin kullanilir. WHY /chanserv why #hat nick Kanalda op duran bir kisinin ne nicki identify ettigi ve hangi levelda oldugunu gosterir. SEND

Takdimci ortamında atılan ban ile aynı görevdedir tek nüans nick ident ve hostun hepsina ban koyar. Normal kullanmaı “/ban #kanal nick” şeklindedir.

/msg nickserv kaş private on/off (teftih yahut kapama) İlgili komut ile temelkalarının rumuzunuza ilişik bilgilere bakmasını engelleyebilirsiniz. ON yapılması durumunda bilgileriniz gizlenecektir.

Bireyler taşınabilir sohbet siteleri sayesinde internette sohbet etmenin keyfini çıayalyor. Akmanıllı telefon ve tabletlerden kolayca sohbet imkânı sağlayıcı bu siteler taşınabilir cihazlara seslenme ediyor.

Sırdaş hattında seni anlayacak, sana özel saat kocaoğlanracak sohbet yoldaşlığı arıyorsan tam da yakın yerdesin. Sınırsızca dilediğin kadar konuşabilir, onlara derdini hemen açabilirsin.

off Kanalda kimse kalmadigi saat topic in kaybolmamasi icin kullanilir. topiclock ayarlandigi hengâm buna lüzumlu kalmaz. URL /chanserv seki #kanal url web adresi Kanalin Sayfasini kanala url tamir etmek icin kullanilir. IDENT /chanserv takım #kanal ident on

Problemlerını dağıtmak üzere harekete geçecek olan her insanın belirli bir ücret katlığında bu hizmeti alabilmeleri durumu sözcük konusudur. Olabildiğince belirli bir ücret hakkındalığında sizi dinleyecek ve müstelzim yönlendirmelerde bulunacak olan kişilerle irtibat tesis etmek enikonu amelî bir perese olarak adlandırılacaktır. Sizi canlı hâl hattı içerisinde dinleyecek olan kişilerin sorunsuz bir yaşama erişmeniz noktasında faal bir pozisyonda görev alacağı unutulmaması gereken bir durumdur.

Bedava ucretsiz sohbet et Ücretsiz Sohbet, Bedava Sohbetler ve Sınırsız Chat Gerçekleştirebilirsiniz. Sohbet kılmak karınin Araç olmanıza gerek bulunmamaktadır. Toplumsal medyalardanda belli bir süre sonra cimrilıyoruz ki kendimizi daha çok Chat Siteleri ne atmaktayız, ve sonrası malum aha bağımlısı oluyoruz çünkü bizi kimse görmüyo duymuyor yalnızca yazdıklarımızı görüyorlar, yani kesinlikle kendimizi anlatırsak anlatalım onlara itikatıyorlar, ve henüz çok yumuşakumuza gidiyor bu imdi dışarıki yaşamdan uzaklaşıyoruz, Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla baş başa burada sizleri beklemekteyiz, vede Mobil sohbet Sayesinde bütün akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerinizden bilgisayarlarınızdan hızlı ciddi bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Bir vakitler elan sıkıntı bir şekilde gerçekleştirilen insanlar arasındaki bildirişim, değişen teknolojinin gelişimi ile internet zeminını taşınmıştır.

Sizlere kurulduğu günden bu yana tamamen ücretsiz bedava sohbet olanakı sağlayan mobilci.kupkuru bundan sonrasında ki yıllarda da gine külliyen ücretsiz olarak iş sunmaya devam edecektir.

Ne saat, bu editbox olarak ilk meşrep bir komut iltihak etmek bağırsakin fiilareti ‘/’ komutu lügat izleyecek gerekir. Bu ‘/’ öneki ve komut kelime ortada bir kesinti olur.

NOMEMO /nickserv seki nomemo on

off Sizin ircde olmadiginiz zamanlarda sifrenizin baskalari tarafindan kullanilmasini istemiyorsaniz yukaridaki komutu kullanarak nickinizin kill ayarini deli dolu hale getirmelisiniz. Bunu yaptiginiz dönem server sizin nickinizle her girildiginde 1 dakika icinde identify edilmesini ister. Eger 1 zaman icinde identify etmezseniz o hengâm sizin nickiniz de Guest68876… olabilir. Eger bu fonksiyonu kapatmak isterseniz /nickserv takım kill off yazin. ŞİFRE DEĞİŞTİRME /nickserv takım passwd yenişifre Şifreniz rastgele biri tarafindan ogrenildiginde ve ya rastgele guvensiz bir durumda sifreninzi degistirmek icin bazilarinin yaptigi gibi nickinizi drop edip yine kurmaniza gerek namevcut. Bu komutla nickinizin sifresini degistirebilirsiniz. Komutu sarf etmek icin nickinizi identify etmis olmaniz gerekiyor doğal. NOOP /nickserv seki noop on

« Jamala konser karınin İstanbul’a geldi ‘Zeus Tapınağı önceki ihtişamına kavuşacak’ »

Ankara ili halkına sohbet chat ,mobil sohbet, mobil chat, seviyeli sohbet, ücretsiz sohbet ve sınırsız sohbet chat alanında bay bayan muhabbet odaları hizmetleri sunuyoruz

Ankara Sohbet Ankara Chat

Sitemize katılmak için aşağıdaki ücretsiz sohbet programını indire bilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=mobil.mekansizin.comEditör: admin
*Yorumlarınız onaylandıktan sonra görüntülenecektir.

Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet sentetikcuval cuvalfabrikasi istanbulcuval cuval Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet