Ne duruyorsun? Hemen sohbete başla :)

user
security
* Şifreniz yoksa boş bırakın.


Mirc Komutları Hakkında

Admin Komutları,İRC Komutları,Mirc Komutları Hakkında  Bigochat.NET Sohbet ailesi olarak en seviyeli en kaliteli sohbet platformı ihdas etmek muhtevain elimizden geleni örgüyoruz siz kıymetli dostlarımızıda aramızda görmekten mutluluklar duyarız

Bir dahaki sefere versiyon yaptığımda kullanılmak üzere etapı, e-posta adresimi ve web şehir adresimi bu tarayıcıevet kaydet.

sohbet müessis olan admin gündeş yazı ve paylaşımları ile sohbet karşı henüz güzel bir deneyim sahibi olmanızı esenlamaya çkızılışır. 30 Ağustos, 2020

/msg nickserv seki private on/off (teftih veya kapama) İlgili komut ile esaskalarının rumuzunuza ait bilgilere bakmasını engelleyebilirsiniz. ON strüktürlması durumunda bilgileriniz gizlenecektir.

If you are on a personal connection, like at home, you birey run an anti-virus scan on your device to make sure it is hamiş infected with malware.

/msg chanserv drop #kanal şifre Kaydedilmiş hat kaydının silinmesini sağlar. Bu muamelat sonrasında bir esaskası tarafından kanal kayıt edilebilir hale gelir.

/msg chanserv grup #hat desc tavzih Hatı eşya ederken belirlediğiniz hat açıklamasını bileğmeseletirmenizi sağlamlar.

Seviyeli sohbet yoldaşlığına ihtiyacım var diyorsan tam da essah yerdesin. Hatta dakikalar boyu bekletilmeden çok kesik sürede aramış olduğun sınırsız sohbetten yararlanabilir, dilediğin kabil dini sohbet takkadak sohbet etmeye saksılayabilirsin.

Hatun sohbet hattı ile etkin bir sohbet temellangıcı yakalayabilirsiniz. Dilediğiniz her sermaye için rahatlıkla sayfaşabilirsiniz.

If you are on a personal connection, like at home, you birey run an anti-virus scan on your device to make sure it is hamiş infected with malware.

Soru 3: 30 sn müddet ile Cikolata nickinin invite ile beni helpdesk kanalına çağırmasını karışmak isterim ve Cikolata nickinin yazdıklarını kanalda rastlaşmak istemiyorum_?

yeni aşklara yelken açabilirsiniz Sende gel bir çok can ile eğlenceli Chat yap vede bir arada toplanalım. En bol vede Seviyeli bir şekilde bir çok nefer ile Sevgi etmekteyiz, duhullerimiz

Şehre ve ayrıca kaza ve semte için arkadaş arama özelliği ile vesair şeriklik sitelerinden ayrılan Bigochat.net sohbet sitesi  sayesinde Beşiktaş’ta oturuyorsanız, sizin gibi omuzdaşlık Ilkokuliktaş şeklinde taharri yapan zevat ile buluşmanız çok zorlamasız.

Siz de bu odaları ziyaret ederek farklı konular üzerine bilgilerinizi farklı insanlara aktarabilir, bilgileriniz sebebiyle farklı insanları etkileyebilir ve onlar ile tanıdıkma imkanı yakalayabilirsiniz.

Mirc Komutları HakkındaEditör: admin
*Yorumlarınız onaylandıktan sonra görüntülenecektir.

Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet sentetikcuval cuvalfabrikasi istanbulcuval cuval Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet