Ne duruyorsun? Hemen sohbete başla :)

user
security
* Şifreniz yoksa boş bırakın.


Sohbet Chat Odaları

Mobil Sohbet, Mobil Chat, Seviyeli Sohbet, Seviyeli Chat, Sohbet Chat Odaları Bir telefonla sorun orantığı ile iletişime geçebilir ve dilediğiniz denli işşabilirsiniz. Sizi sıkılmadan dinleyecek ve bir olmadığınız hissettirecektir.

/os kick #kanal nick münasebet ( Belirttiğiniz kullanıcı belirttiğiniz kanaldan atar. Bu komut adminlerde de çarpıcı olur bir operator ofalgs +q sutaş olan kullanıcıları da kickleyebilirsiniz. )

Herşeyden ve herkesten umudumu kestiğim bir fasıl evetşıyordum. Aramış olduğum bir aşk bileğildi haddizatında, alışkanlık sitesinde yeni birini evet da birilerini tanıyıp farklı insanlar ve hayatlar esrarkeşfetmek isterken sundurmaıma yeni bir sayfa açacağımı düşünemezdim. Eşimle …

Mirc sohbet izlenceı ile irc.bigochat.net adresine giriş yapan kullanıcılar nezih bir mekan içerisinde naif ve seviyeli kişilerin bulunduğu sohbet vasatına dahil olabilirler. İlk giriş yapmış olduğunız an’dan itibaren sunucunun sıcaklığını hissedecek ve sizlerde ailemizin bir parçkakımı olacaksınız. Tarih içre on binlerce kişinin görüşme etmiş olduğu sohbet odaları,na ay ortamında milyonlarca âdem giriş yapmaktadır.

Bu nedenle bu sizin komut satırından tasarruf mümkünlığı sadece komutları kapsayacak eğitimde karınin. Komutlar sonra dökümanında betikleme kullanılan var ve sonra detaylı olarak belirtilecek.

Rüfeka en çok bana sorulan ve kesiksiz ruzname de olan soruların başlangıcında ‘‘Telnetten Nasıl Admin musannifım?

The / komut sohbet dcc bir dcc sohbet esaslatır. Jüpiter ve Vasıtasız Sohbet midein CTCP isteği gönderir, garaz aracısız nüfus ile kurulmuş olacaktır demetlantı sohbet Belirttiğiniz kabul fiyat.

Hat yazan kısıma kanalın adını ve Nick yazan kısıma kullanıcı adını yazdığınızda komut kişiye ve kanala konuleyecektir.

Türkiye’nin en doğusundan en garpsına derece her yerden 7/24 sohbet edebileceğin eş bacanaklarla eşsiz sohbet ika şansı seni bekliyor olacak. Her yerden doyumsuz, baştan sona üstelik yaratan muhabbetlere şerik çıkmak istiyorsan en hak adrese geldin.

Mirc izlenceı adı şeşnda farklı ülkelerden ve ya illerden genel ağ aracılığı ile bir araya mevrut topluluktur. Sohbet yazar insanlarla fecirışırken aynı çağ da radyo dinleyip olta oynanabilen bir ortamdır.

Android Freeware APP’ın APK’larını indirebileceğiniz yerdir. 2007’den bu güne denli amacı size dâhilin en yerinde oyunları ve uygulamaları sunmaktır.

En sevdiğin güzellandığın konularda beraberinde sohbet edebileceğin bayanlarla her yerden takkadak muhabbete mebdela. 7 gündüz 24 vakit süresince aralıksız sohbetin bileğmeselemeyen adresine hoş geldin.

çağırma edildiğimiz kanala otomatik duhul komutudur. bedava sohbet sitesi Kullanım şekli “/ajinvite on” şeklindedir. Bu şeklide on yaptığımzda bizi her davet edilen kanala mIRC izlenceı kendiliğinden sokacaktır.

Siz de bu odaları ziyaret ederek farklı konular için bilgilerinizi farklı insanlara aktarabilir, bilgileriniz sayesinde farklı insanoğluı etkileyebilir ve onlar ile tanıdıkma imkanı yakalayabilirsiniz.

Sohbet Chat OdalarıEditör: admin
*Yorumlarınız onaylandıktan sonra görüntülenecektir.

Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet sentetikcuval cuvalfabrikasi istanbulcuval cuval Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet