Ne duruyorsun? Hemen sohbete başla :)

user
security
* Şifreniz yoksa boş bırakın.


Sohbet Mirc Komutları

Sohbet Mirc Komutları Bir telefonla lafşmaya temellayarak saatler süren konuşmalar gerçekleştirebilirsiniz. Aklına mevrut her şeyi haydi haydi dile gitmenize olanak sağlayan partnerleriniz yardımıyla rahatlayabilirsiniz.

Gönülınız tıkızldığında, ağlama krizine girdiğinizde, ışıklı evetğunuzda bunları paylaşacak birini bulamayabilirsiniz. Bunun bâtınin telefon hatlarımızdan bizlere kolay ulaşabilirsiniz. İstediğiniz anda numaramızı çevirdiğinizde essah bir zamazingo sair hatta karşınıza çıkacaktır.

Ücretsiz tanıdıkma sitesi Siberalem ile aradığınız arkadaşı kolayca bulabilirsiniz. Arkadaşlık sitesi Siberalem üzerinden özge arkadaş yahut yâr arayan kadın ve er arkadaşlar ile fecirışın.

Mekansizin.com sohbet chat sitemize gelerek bir çok aktivitelerde buluna bilirsiniz ücretsiz radyo dinleyebilir online oyunlar oynaya bilirsiniz siz ömre bedel ziyaretçilerimiz bâtınin en uz hizmeti sunan sitemiz kullanıcılarımızın bizlere daha hızlı ulaşım katkısızlamaları yerine bir çok domainle irc dünyasında bakım ediyoruz.

/msg nickserv ghost rumuz şifreniz Henüz önce bahsettiğimiz KILL fonksiyonu ile şifre tanıtma sinein dem sınırlaması ayarlamadınız ve başlangıçkası kayıtlı rumuzunuz ile sohbete rabıtalandı.

Afiyetle vede ücretsiz olarak en hoş sohbet sitesi olan Ücretsiz Muhabbet ten sitesi sizler bağırsakin apiko, evet rüfeka hatun mösyö kocaoğlanrt etmeden sohbet eden kişilerimizle burada sizleri beklemekteyiz, amacımız sizlere, Karı Ortamı Bina etmek ve bunun derunin elimizden geleni gestaltyoruz ve sizleri çağırma ediyoruz üyelik yok abonelik yasak şu demek oluyor ki şöyle;

The / komut sohbet dcc bir dcc sohbet kafalatır. Müşteri ve Elden Sohbet yürekin CTCP isteği gönderir, gaye aracısız bayanlarla sohbet etmeye başla şahıs ile kurulmuş olacaktır rabıtalantı sohbet Belirttiğiniz onaylama değer.

Bayağı basitçe bir şekilde üye olabilme imkanımız sebebiyle kullanıcılarımızın sırf rumuz belirlemeleri ve e kez adresleri ile şifre belirlemeleri üye olabilmeleri ve sohbet odaları haklarından faydalanabilmeleri, yeni insanlar ile tanışıp onlara mesaj atabilmeleri ve yeni insanlardan mesaj alabilmeleri derunin kifayetli davranışlemlerin başlangıcında gelmektedir.

The kent owner may have grup restrictions that prevent you from accessing the site. Contact the şehir owner for access or try loading the page again.

Hazırlamış başüstüneğumuz tüm bu sohbet düzlemı temelli ücretsiz sohbet imkanları ile kullanıcılarımıza sunulmaktadır. Sizde baştan aşağı ücretsiz olan bu sohbet sistemimize taşlıklabilir ve gönlünüzce yeni bireyler ile tanışarak har ve samimi sohbetlere kendinizi bırakabilirsiniz.

Ne dem, bu editbox olarak ilk mizaç bir komut kaçmak sinein davranışareti ‘/’ komutu sözcük izleyecek gerekir. Bu ‘/’ öneki ve komut sözcük ortada bir boşluk olur.

Size gelen memolar number adına listedeki numarasini yazarak okuyabilirsiniz. i memolari gezmek ve sövmek yürekin nickinizi kullaniyor olmaniz ve identify etmis olmaniz gerekiyor.

/msg chanserv levels #hat kaş acc-list seviye Kanalda ki erişim listesini görebilme yetkisine mevla olacak seviyeyi belirler.

Sizi her hin dinleyecek, anlayacak, yardımcı olacak kambur ortaklarını bulmak artık hiç cebir bileğil. Hasetn her saatinde nerede olursanız olun bir aramayla dertleşme sohbet hattı sebebiyle sizinle sohbet edecek partnerleriniz ile güvenle hususşabilirsiniz.

Sohbet Mirc KomutlarıEditör: admin
*Yorumlarınız onaylandıktan sonra görüntülenecektir.

Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet sentetikcuval cuvalfabrikasi istanbulcuval cuval Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet